Dzień Pluszowego Misia

lis 25, 2022 | Grupa 13

Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11.2022r. przedszkolaki z grupy XII i XIII wspólnie obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Dlatego z tej okazji każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. W tym wesołym dla wszystkich dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Maluchy zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, tańczyły w rytm misiowych hitów, brały udział w zabawach ruchowych, próbowały miodu, wykonywały wspólną prace plastyczną-dużego misia. Dzień Pluszowego Misia był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Pamiątkowy dyplom, zdjęcie w Kubusiowej fotobudce i słodki Lubiś były nagrodą za piękną zabawę. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Zapraszamy do obejrzenia galerii…