DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

wrz 20, 2020 | Grupa 06

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, każdy obchodzi DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA”

Grupa II DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA obchodziła w piątek 18 września. Tego dnia Panie przygotowały dla nas mnóstwo atrakcji. Balony, zabawy muzyczno-ruchowe, chusta animacyjna, a także bańki mydlane umiliły nam czas w przedszkolu tego dnia. Na koniec każdy dostał medal oraz balona. Radość oraz śmiechy świadczyły o wspaniałej zabawie.

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim przedszkolakom, aby uśmiech gościł na waszych twarzach każdego dnia, nie tylko od święta!