Wizyta Świętego Mikołaja

gru 6, 2022 | Grupa 12

Wizyta Świętego Mikołaja:)

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Dlatego  6 grudnia dzieci z grupy XII i XIII z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa – Mikołaja. Już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, kiedy na salę wszedł z niecierpliwością oczekiwany gość- Mikołaj. Przywitały Go piosenką pt. „Mikołaj jedzie samochodem”, zaprosiły do wspólnych pląsów, wręczyły własnoręcznie wykonane portrety Mikołaja. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok. Radość z prezentów była ogromna. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania. Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas!