WESOŁA SOBOTA czyli kreatywne zabawy plastyczne z wykorzystaniem darów jesieni

paź 25, 2022 | Aktualności

Dnia 22.10.2022r. w naszym przedszkolu odbyła się długo oczekiwana przez dzieci i rodziców „Wesoła sobota”, której tematem przewodnim były kreatywne zabawy plastyczne z wykorzystaniem darów jesieni.  Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne, niepowtarzalne sowy i lisy. Odbyły się również zawody na najdłuższą skórkę obieranego jabłka, w których udział wzięli rodzice naszych przedszkolaków. Ważnym elementem  spotkania były zabawy muzyczno-ruchowe, w których zarówno duzi jak i mali uczestnicy naszego sobotniego spotkania z pełnym zaangażowaniem brali udział. Wspólną i jednocześnie finalną pracą było malowanie szyszek, z których powstały piękne jesienne kwiaty, a mianowicie chryzantemy. Praca została wyeksponowana na holu głównym przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć…