Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE RODZINNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „PRZEDSZKOLAKU UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ”

kw. 3, 2023 | Aktualności

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rodzinnym konkursie fotograficznym „Sleeveface czyli Przedszkolaku ubierz się w książkę”. Konkurs został zorganizowany z okazji Światowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzony jest 2 kwietnia.

Fotografie, które wpłynęły na konkurs są bardzo ciekawe, kreatywne i efektowne. Wybór był bardzo trudny. Komisja konkursowa w składzie:

Pani Katarzyna Bialik – Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu

Pani Anna Cieślak – Pypeć psycholog  Przedszkola Publicznego Nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu

wyłoniła laureatów rodzinnego konkursu fotograficznego „Sleeveface czyli Przedszkolaku ubierz się w książkę”

Hanna Kozera

Marcel Stachura

Lena Poneta

Maja Ruszczyk

Franciszek Kaleta

Piotr Kaleta

Emilia Sinior – Sokołowska

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Składamy podziękowania Rodzicom za zaangażowanie. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych w holu przedszkola.