Kadra

DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Gumowska-Tkaczyk Renata

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej
  • Studia podyplomowe:
    • Integracja Sensoryczna
    • Zarządzanie Oświatą

WICEDEREKTOR PRZEDSZKOLA

Pilarska Małgorzata

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną
  • Studia podyplomowe:
    • Integracja z rewalidacją
    • Integracja Sensoryczna

Zimoląg Barbara

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie wychowania przedszkolnego
  • Studia podyplomowe:
    • Pedagogika specjalna w zakresie pedagogiki terapeutycznej
    • Integralna edukacja wczesnoszkolna z j.angielskim
    • Logopedia

Sarnacka Ewa

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  • Kurs kwalifikacyjny:
    • Oligofrenopedagogika
    • Terapia pedagogiczna

Strzelczyk Irena

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Stachura Teresa

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego

Cegła Katarzyna

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Edukacji wczesnoszkolneji przedszkolnej
  • Studia podyplomowe:
    • Integracja z rewalidacją
    • Integracja Sensoryczna

Wojtunik Krystyna

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym zakresie Pedagogiki wczesnoszkolnej z pedagogiką przedszkolną

Rdułtowska - Kobza Katarzyna

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym - Pedagogika specjalna w zakresie pedagogiki terapeutycznej
  • Studia podyplomowe:
    • Sztuka

Piątkowska Jolanta

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego
  • Studia podyplomowe:
    • Integracja z rewalidacją

Kwaterkiewicz Mariola

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki wczesnoszkolneji przedszkolnej z podstawami logopedii
  • Studia podyplomowe:
    • Terapia pedagogiczna z arteterapią
    • Tyflopedagogika

Siwak Jolanta

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną
  • Studia podyplomowe:
    • Oligofrenopedagogika
    • Tyflopedagogika

Bator Paulina

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr w zakresie Filologii polskiej
  • Studia podyplomowe
    • Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z j. angielskim

Kwiatkowska Magdalena

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki i resocjalizacja
  • Studia podyplomowe:
    • Oligofrenopedagogika
    • Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
    • Tyflopedagogika

Idziak Dorota

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną
  • Studia podyplomowe:
    • Tyflopedagogika

Gajownik Aleksandra

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną

Dubil Elżbieta

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną

Szczygielska Agnieszka

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  • Studia podyplomowe
    • Oligofrenopedagogika

Jęczkowska Agnieszka

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki specjalnej
  • Studia podyplomowe:
    • Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
    • Oligofrenopedagogika

Maj Karolina

  • Nauczyciel stażysta
  • mgr w zakresie Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Wójcicka Justyna

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z Edukacji techniczno-informatycznej
  • Studia podyplomowe:
    • Edukacja przedszklona i wczenoszkolna
    • Oligofrenopedagogika

Smolińska Renata

  • Nauczyciel kontraktowy
  • lic. Ekonomii w zakresie Zarządzanie regionem i usługami publicznymi
  • mgr Ekonomii w zakresie Informatyka ekonomiczna
  • lic. Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Diagnozy i terapii pedagogicznej

Jastrzębska Izabela

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Wychowania przedszkolnego, wychowania technicznego z informatyką
  • Studia podyplomowe:
    • Diagnoza i terapia pedagogiczna

Redestowicz - Piotrowska Anna

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Rogala Anna

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr filologii romańskiej
  • Studia podyplomowe:
    • edukacja wczesnoszkolna
      i wychowanie przedszkolne

Dudzieniec Iwona

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr Edukacja techniczno-informatyczna
  • lic. Filologia angielska
  • Studia Podyplomowe
    • Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością umysłową ( Oligofrenopedagogika)
    • Edykacja wzesnoszkolna i przedszkolna

Kuczyńska Małgorzata

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Zintegrowanej Edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną

Frączek Anna

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki społecznej i terapii pedagogicznej, Zintegrowane nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne

Matejek Kamila

  • Nauczyciel stażysta
  • mgr Diagnoza i terapia pedagogiczna
  • Studia podyplomowe:
    • Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
    • Pedagogika ogólna

Buzor Katarzyna

  • Nauczyciel stażysta
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej

Grot Aleksandra

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej

Miazga Jolanta

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki wczesnoszkolnej i integracyjnej

Kołazińska Katarzyna

  • Nauczyciel mianowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Peagogiki przedszkolnej i wczesnoszklonej,
  • Studia podyplomowe:
    • Oligofrenopedagogika
    • Pedagogika resocjalizacyjna

Pawłowska Katarzyna

  • nauczyciel kontraktowy
  • mgr edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej
  • studia podyplomowe:
    • oligofrenopedagogika

Bandera Magdalena

  • Nauczyciel strażysta
  • mgr z przygotowaniem w zakresie Pedagogika Przedszkolna i edukacja wczesnoszkolna
  • lic. Pedagogika opiekuńczowo-wychowawcza
  • Studia podyplomowe :
    • Oligofrenopedagogika

Bukalski Marcin

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Praca społeczno - wychowawczo z dzieckiem i rodziną
  • lic. Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
  • Studia podyplomowe
    • Oligofrenopedagogika - praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu

Gos Marzena

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr Filologia angielska
  • Studia podyplomowe:
    • Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
    • Oligrofrenopedagogika

Osiej Karolina

  • Nauczyciel kontraktowy
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie rewalidacja z terapią pedagogiczną
  • Studia podyplomowe:
    • Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Kosmala Katarzyna - religia

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Teologii ogólnej

Kornatka Monika - Logopeda

  • Nauczyciel dyplomowany
  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku Pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki
  • Studia podyplomowe:
    • Nauczanie wychowania fizycznego, zdrowotnego i korektywy
    • Integralna edukacja wczesnoszkolna z j.angielskim
    • Logopedia
    • Neurologopedia

Skupińska- Fila Dominika - Psycholog

  • mgr w zakresie Psychologi ogólnej

Szczęsna Barbara - Terapeuta Integracji Sensorycznej

  • mgr pedagogiki specjalnej w zakresie Pedagogiki niepełnosprawnych intelektualnie
  • I st. Neurofizjologiczne podstawy Integracji Sensorycznej
  • II st. Diagnoza i Terapia Integracji Sensorycznej

Aleksandra Nędzi - Logorytmika

  • mgr pedagogiki w zakresie Wychowania przedszkolnego
  • Studia podyplomowe:
    • Rytmika w przedszkolu
    • Oligofrenopedagogika

Dębska-Bętkowska Aneta - Rehabilitant

  • mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie Pedagogiki społecznej i terapii pedagogicznej
  • Studia podyplomowe:
    • Technik fizjoterapii
    • Oligofrenopedagogika- edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

Ryters Barbara - Terapeuta profilaktyki wad postawy

  • Studia podyplomowe:
    • Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna

Gawrońska Ewa - Nauczyciel rytmiki

  • Państwowa Szkoła Muzyczna wydział Wychowania muzycznego - rytmika - Specjalista rytmiki
  • Ukończenie studium pedagogicznego Szkolnictwa Artystycznego w Warszawie

Rejmer Patryk - Zajęcia z tańca

  • Ukończony kurs zawodowych kwalifikacji Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Taniec towarzyski
  • Tancerz tańca towarzyskiego w standardowych i międzynarodowych tańcach latynoamerykańskich

Pielęgniarki

  • Ewa Czyżykowska
  • Anna Dorociak

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Magdalena Wołczyńska

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Małgorzata Popielarska

STARSZY INTENDENT

Dorota Głogowska

Opiekunki przedszkolne

  • Małgorzata Jędrzejczyk
  • Maria Jarosz
  • Dorota Tatar
  • Monika Wiąk
  • Agnieszka Rogala
  • Karolina Wiśniewska
  • Monika Glista
  • Małgorzata Janek
  • Anna Jabłońska
  • Ewa Dziedzic
  • Beata Gołębiowska
  • Magdalena Kowalska

Pracownicy techniczni

  • Maciej Rzęchowski
  • Zbigniew Bekasiewicz

Kucharz

  • Robert Dams

Pomoc kuchenna

  • Katarzyna Kucharczyk
  • Ewa Kalbarczyk
  • Krzysztof Węgrzycki