Wyniki konkursu „W zdrowym ciele zdrowy duch”

lut 10, 2021 | Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE RODZINNEGO KONKURSU LITERACKIEGO

O TEMATYCE ZDROWOTNEJ

„W  ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

W dniu dzisiejszym został rozstrzygnięty Rodzinny Konkurs Literacki na rymowankę lub wiersz o tematyce prozdrowotnej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci         i ich rodziców. Wszystkie wiersze były ciekawe i pomysłowe. Po długich obradach Jury postanowiło wyłonić laureatów w dwóch grupach wiekowych – dzieci młodsze i dzieci starsze.

Grupa wiekowa 3-4 latki:

I miejsce -Michał Cerfass, lat 3

II miejsce-  Lena Poneta, lat 4

III miejsce-  Aleksander Walczak, lat 4

Grupa wiekowa 5-6 latki:

I miejsce – Mikołaj Kozera, lat 6

II miejsce-  Gabriela Matyga, lat 5

III miejsce-  Miłosz Kowalski, lat 5

Jednocześnie ze względu na bardzo wysoki poziom nadesłanych wierszy postanowiliśmy przyznać  wyróżnienia wszystkim, pozostałym uczestnikom konkursu.

Wyróżnienia:

Kalina Cichawa, lat 3

Helena Cichawa, lat 5

Oskar Mazur, lat 6

Mikołaj Mazur, lat 6

Mia Torzewska, lat 5

Kaja Walasik, lat 3

Filip Gozdalik, lat 5

Mateusz Jędraszek, lat 6

Ewa Gozdalik, lat 3

Sandra Jemioł, lat 6

Mateusz Jędraszek, lat 3

Wszystkie wiersze wyeksponowanie zostaną  w książce, która wzbogaci biblioteczkę przedszkolną.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom oraz rodzicom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejne konkursy w naszym przedszkolu będą się cieszyły równie dużym zainteresowaniem.