wyniki konkursu „kulturalny wierszyk”

kw. 19, 2022 | Aktualności

Z ogromną przyjemnością informujemy, że powiatowy konkurs literacki „Kulturalny wierszyk” został rozstrzygnięty. Wszystkim autorom dziękujemy za nadesłanie prac. Reprezentowały one wysoki poziom a autorzy wykazali się zdolnościami językowymi oraz pomysłowością. Biorąc pod uwagę ogólny charakter utworu, jego budowę oraz oryginalność, komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Hanna Kasendra, Przedszkole Publiczne nr 9 w Radomiu
II miejsce: Gabriela Kacprzak, Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu
III miejsce: Amelia Grzyb, Przedszkole Publiczne nr 1 w Radomiu

Komisja postanowiła dodatkowo wyróznić wiersz Blanki Szaran z Przedszkola Publicznego nr 6 w Radomiu.

O odbiorze dyplomów oraz nagród poinformujemy laureatów telefonicznie. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy za udział, bądź wyróżnienie, które wyślemy na podane adresy e-mail.

Dziękujemy za udział w konkursie 🙂