Grupa 10 - Sówki

Dzień Przedszkolaka 2024

wrz 22, 2024 | Grupa 10 - Sówki

Ahhh, co to był za dzień! Pełen atrakcji i niespodzianek!
Z samego rana tuż po zajęciach w naszej sali, poszliśmy na plac zabaw do głównego budynku przedszkola na świętowanie naszego dnia. A tam wielkie zaskoczenie- panie przebrane za biedronki, nasza Pani Asia za motylka, a taras i plac zabaw udekorowane balonami! Na początek odśpiewaliśmy piosenkę o Dniu Przedszkolaka, którą uczyliśmy się z naszymi paniami. Później panie biedronki i pani motylkowa zarządziły, że każda grupa ma się jakoś zaprezentować. Jedna z pań włączyła rytmiczną piosenkę i każda grupa przez chwilę była gwiazdą! Zabawy były przeróżne- zamienialiśmy się w kosmitów i czarodziejów, przechodziliśmy pod liną przy muzyce (lina opuszczała się co chwila, więc trzeba było uważać). Śpiewaliśmy i pokazywaliśmy też do piosenki „A ram sam sam”, „W górę ręce w górę” i „Krasnoludek”. Podczas tych zabaw było dużo śmiechów, pisków i podskoków. Na końcu pani Asia z takiego malutkiego urządzenia puszczała bańki i wszystkie dzieci próbowały je złapać- to było takie ekstra!