Archiwum-2020-Grupa 10

Kolorowe i pachnące czyli warsztaty mydlarskie w gr X

mar 8, 2020 | Archiwum-2020-Grupa 10

Dnia 5.03.2020r. w grupie X odbyły się warsztaty mydlarskie. Zajęcia polegały na samodzielnym wykonaniu
z gliceryny mydełek o rozmaitych zapachach, wzorach i kolorach. Dzieci mogły zatopić w nich różne składniki wzbogacające wygląd i jakość mydełka: suszone zioła i kwiaty, oraz inne drobiazgi. Po wykonaniu i zastygnięciu mydełek, dzieci zapakowały je w celofanowe torebki, ozdobiły sizalem i rafią … i oryginalny prezent gotowy! Już wkrótce wykonane mydełka będą ciekawym i pachnącym upominkiem dla najbliższych. Podczas zajęć dzieci miały wspaniałą zabawę twórczą, niezwykle rozwijającą kreatywność oraz zdolności manualne.
Warsztaty mydlarskie to niezwykle pachnąca, kolorowa i pieniąca się propozycja spędzenia wolnego czasu!