Bal karnawałowy w wesołym rytmie dżungli.

lut 9, 2023 | Grupa 11

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tegoroczna zabawa odbywała się dnia 9.02.2023r. pod hasłem „Tajemnice dżungli”.

Bal rozpoczął się od przeczytania listu, który dzieci otrzymały od Króla Lwa Grzywiastego. Zaprosił on wszystkie 5 latki do podróży łodzią, którą dopłyneli do serca roztańczonej dżungli. Zadania ukryte w kopertach dały im możliwość wykazania się w tańcach, konkursach np. z bita śmietaną, zaczarowany worek i zabawach z którymi dzieci poradziły sobie znakomicie. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach ze wszystkimi zwierzątkami, które żyją w dżungli. Na sali podczas pląsów zrobiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Za wykonanie wszystkich karnawałowych zadań dzieci otrzymały od Króla Lwa w zaczarowanym pudle słodkości i dyplomy królowej i króla balu.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i dżunglowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych dżunglowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok😊
Zapraszamy do galerii!