Archiwum-2020-Grupa 10

„Betlejemska dobranocka”-występ gr X dla Rodziców.

gru 31, 2019 | Archiwum-2020-Grupa 10

„Betlejemska dobranocka” w grupie X

Dnia 18.12. 2019r. odbyły się jasełka pt. „Betlejemska dobranocka” w grupie X. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowały całą uroczystość. Rodzice mogli swoje pociechy podziwiać jak recytują, śpiewają i grają na instrumentach. Występ był naprawdę udany. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy zbliżające się święta. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonale. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Dzieci obdarowały rodziców pysznymi, własnoręcznie wykonanymi pierniczkami. Kolejny raz okazało się , że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują, jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

smartcapture