Dzień Dinozaura

mar 3, 2021 | Grupa 08

Wszystkie dzieci fascynują dinozaury, dlatego postanowiłyśmy wykorzystać ich zainteresowania i 26 lutego obchodzić Dzień Dinozaura. Aby nasze pociechy mogły poznać życie tych fascynujących gadów, przygotowałyśmy wiele ciekawych propozycji zajęć i zabaw. Dzieci wykazały olbrzymie zainteresowanie tematem. W skupieniu wykonywały prace plastyczne oraz słuchały informacji dotyczących dinozaurów. Najwięcej przeżyć i emocji dostarczyło dzieciom zabawa w paleontologa.Zajęcia w tym dniu z pewnością pogłębiły wiedzę dzieci, a w niektórych rozbudziły nową pasję. Po raz kolejny okazało się że można połączyć zabawę z nauką i przynosi to doskonałe efekty.