Dzień Rodziny w gr XI

maj 31, 2023 | Grupa 11

„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” (Sophia Loren)
„Bajka z życzeniami” z takim programem artystycznym dzieci z gr XI wystąpiły z okazji Dnia Mamy i Taty.😄
W montażu słowno – muzycznym przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie, piosenki oraz wyjątkowo wzruszające tańce: z sercami i z parasolkami, będące wyrazem podziękowania oraz miłości dla swoich rodziców. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Święto Rodziny to czas pełen wzruszeń, zwłaszcza, gdy widzi się swoje dziecko w charakterze aktora, który ukazuje swoją miłość odbiorcy.
Uroczystość zakończyła się wręczeniem własnoręcznie wykonanych przez dzieci ramek z portretami oraz wesołymi zabawami z Rocidzami.
Dziękujemy za ten dzień małym aktorom oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie.👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Jesteśmy z Was bardzo dumne😍👏😍👏