„Enjoy English Out Loud” – rozstrzygnięcie konkursu

maj 16, 2019 | Aktualności

14 maja 2019 r. odbyło się w naszym przedszkolu rozstrzygnięcie I Międzyprzedszkolnego KonkursuRecytatorskiego w Języku Angielskim Enjoy English Out Loud, którego organizatorkami są nauczycielki języka angielskiego: Paulina Bator, Marzena Gos i Iwona Dudzieniec.

Konkurs zorganizowany został, by motywować dzieci do poznawania języka angielskiego, rozwijać recytatorskie i aktorskie uzdolnienia dzieci, a także integrowanć środowiska przedszkolne.

W jury konkursu zasiadły: pani dyrektor naszego przedszkolaRenata Gumowska-Tkaczyk oraz nauczycielki języka angielskiego: Paulina Bator, Iwona Dudzieniec i Barbara Zimoląg.

Jury dokonało oceny prezentacji uczestników z uwzględnieniem  kryteriów tj.:

− dobór repertuaru dostosowany do wieku dziecka,
− interpretacja i ogólny wyraz artystyczny,
− poprawność wymowy w języku angielskim,
− stopień opanowania tekstu.

Decyzją jury zwycięzcami konkursu zostały:

I miejsce – Paulina Krzciuk (przedszkole Publiczne nr 3 z oddziałami specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu)

II miejsce – Pola Fituch (Przedszkole Publiczne nr 13 w Radomiu)

III miejsce – Amelia Wasilewska (Przedszkole Publiczne nr 17 im. Cz. Janczarskiego w Radomiu)

Każdy uczestnik otrzymał dyplom i prezent za udział w konkursie.

Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i zapraszamy na kolejną edycję konkursu!