ENJOY ENGLISH – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

maj 25, 2021 | Aktualności

25.05.2021 r. miało miejsce rozstrzygnięcie III Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim Enjoy English, który został zorganizowany w Przedszkolu Publicznym nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu, by motywować dzieci do poznawania języka angielskiego, rozwijać recytatorskie i aktorskie uzdolnienia dzieci, a także integrować środowiska przedszkolne.

Nasz konkurs skierowany był do dzieci w wieku 4 – 6 lat uczęszczających do przedszkoli. Jury dokonało oceny prezentacji uczestników z uwzględnieniem kryteriów tj.:

• dobór repertuaru dostosowany do wieku dziecka,
  • interpretacja i ogólny wyraz artystyczny,
  • poprawność wymowy w języku angielskim,
  • stopień opanowania tekstu.

Miło nam poinformować, że zwycięzcami III Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Języku Angielskim Enjoy English zostali:

I miejsce – Zofia Cz. (Przedszkole Samorządowe Nr 29 „Fantazja” w Białymstoku)

II miejsce – Wojciech Ł. (Przedszkole nr 19 w ZSP nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim)

III miejsce – Kornelia W. (Przedszkole Miejskie nr 13 w Lubinie)

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!