Gra Miejska – Podsumowanie

lis 26, 2021 | Aktualności

11 listopada 2021 r. rozpoczęła się pierwsza edycja Gry Miejskiej skierowanej do radomskich przedszkolnych placówek oświatowych pod hasłem:

„Przedszkolaki Radom poznają – o niepodległości pamiętają”.

Pomysłodawcą i organizatorem gry było Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu.

Miała ona na celu podkreślenie rangi Święta Niepodległości 11 Listopada, jak również rozbudzenie wśród najmłodszych zainteresowania historią i kulturą Radomia.  Zadaniem uczestników zgodnie z regulaminem gry, było rozwiązanie zagadek tematycznych dotyczących  ważnych i cennych dla Radomia miejsc,                 a następnie odszukanie ich w terenie, zaznaczenie na mapie i wykonanie na ich tle pamiątkowych zdjęć.

Do udziału w grze przystąpiły grupy przedszkolne z następujących placówek:

• Przedszkole Publiczne Nr 17 im. Czesława Janczarskiego w Radomiu
  • Przedszkole Publiczne Nr 11 w Radomiu
  • Przedszkole Publiczne nr 6 w Radomiu
  • Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęcie wyzwania, gratulujemy zaangażowania i zapału.

Mamy nadzieję, że udział w grze stał się inspiracją do dalszego zgłębiania bogactwa historycznego i kulturalnego naszego miasta.

Zachęcamy do zapoznania się z otrzymanymi fotorelacjami.

Gra Miejska PP nr 6

Gra Miejska PP nr 11