Archiwum-2020-Grupa 10

Jak projektant projektuje, tak modelka pokazuje

maj 15, 2020 | Archiwum-2020-Grupa 10

Dzień dobry kochani. Dzisiaj ostatni dzień naszych przygód z zawodami. Mam nadzieję, że już wiecie kim będziecie jak dorośniecie. A teraz czas na ostatnie zabawy. Zaczynamy!

Kierowca – rodzic układa klocki – przystanki autobusowe na dywanie. Dziecko naśladuje kierowanie autobusem i przemieszcza się od przystanku do przystanku.

„Jaki to zawód” – konkursy i zagadki o zawodach. Rozwiązywanie zagadek słownych. Układanie nazw zawodów z liter, obliczanie zdobytych punktów. Posłuchajcie zagadek. Za każdą poprawną odpowiedź przyznajcie sobie punkt w postaci kredki lub klocka. Policzcie ile punktów zdobyliście.

https://www.youtube.com/watch?v=mOQMy_kCmRc&t=37s

 „Jak projektant projektuje, tak modelka pokazuje” – praca  plastyczno – techniczna. Projektowanie stroju z wykorzystaniem gazet i katalogów. Zaprojektujcie wymarzoną suknie balową lub strój superbohatera. Wykorzystajcie kolorowe gazetki, katalogi, bibułę i wszystko co tylko przyjdzie wam go głowy. Zróbcie zdjęcie i przyślijcie Pani Karolinie lub pani Małgosi. Zamieścimy wasze prace na stronie. Już nie możemy się doczekać! 

Życzymy miłego weekendu 🙂


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52