Archiwum-2023-Grupa 07

KARTKI ŚWIĄTECZNE

gru 17, 2020 | Archiwum-2023-Grupa 07

W ramach udziału w projekcie edukacyjnym „Emocja” grupa przyłączyła się do akcji „Kartki z iskierkami emocji”. Celem akcji jest zapoznanie dzieci z tradycją wysyłania świątecznych życzeń oraz nawiązanie kontaktu z dziećmi z innych placówek oświatowych.

W naszej grupie poczuliśmy atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przygotowanie kartek świątecznych sprawiło dzieciom radość. Z wielkim zapałem i zaangażowaniem wykonały kartki dla rówieśników z Niepublicznego Przedszkola Mali Odkrywcy w Ząbkach.

Przyłączyliśmy się także do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zachęcanie do niesienia pomocy, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. Wykonaliśmy kartki świąteczne dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźni” w Radomiu.