Aktualności | Bez kategorii

1. Batalionów Chłopskich 18 26 – 600 Radom tel./fax: 48 331 – 00 – 66

e-mail: poczta@pp19.radom.pl   strona internetowa: www.pp19.radom.pl

zaprasza do udziału

w powiatowym konkursie literackim „Kulturalny wierszyk”

Cele konkursu:

• inspirowanie dzieci i rodziców do aktywności twórczej, rozwijania talentów literackich,
  • stworzenie dzieciom i rodzicom możliwości prezentacji autorskich pomysłów
  • integracja i zacieśnienie więzi rodzinnych
  • podniesienie kompetencji językowych

Zasady uczestnictwa:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 6-letnich i ich rodziców/ opiekunów prawnych przedszkoli publicznych i niepublicznych powiatu radomskiego.
  2. Zadaniem uczestników konkursu jest wiersza/rymowanki o tematyce stosowania zasad savoir – vivre w życiu codziennym.
  3. Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 wiersz/rymowankę.
  4. W konkursie mogą wziąć udział jedynie prace ułożone samodzielnie, dotąd niepublikowane w internecie, książkach i czasopismach, nienagradzane w innych konkursach.
  5. Pracę należy przesłać do dnia 10.04.2022r.(decyduje data wpływu pracy):
  • pocztą elektroniczną na adres: r.smolinska@pp19.radom.pl, wpisując w tytule „Kulturalny wierszyk”,
  • pocztą tradycyjną na adres: Przedszkole Publiczne 19 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Batalionów Chłopskich 18,

26-600 Radom z dopiskiem „Kulturalny  wierszyk”.

6. Do pracy należy dołączyć informacje zawierające: imię i nazwisko autorów, wiek dziecka, nazwę, adres, e-mail oraz numer telefonu placówki, imię i nazwisko nauczyciela koordynatora – załącznik 1.

7. Oceny dokona komisja konkursowa powołana przez Organizatora.

8. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 13.04.2022r. Przewiduje się wyłonienie I ,II i III miejsca oraz dyplomy/ podziękowania za udział.

O wynikach konkursu Organizator poinformuje na stronie internetowej. Z laureatami skontaktuje się telefonicznie lub    mailowo, w celu ustalenia terminu spotkania i odbioru nagrody.

9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z:

• akceptacją warunków konkursu literackiego i udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania wiersza/rymowanki na stronie internetowej Przedszkola Publicznego Nr 19 z oddziałami Integracyjnymi,
  • wyrażeniem zgody przez uczestników konkursu (jednego z rodziców/opiekunów prawnych) na przetwarzanie przez Organizatora konkursu jego danych osobowych na potrzeby konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 r. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)- załącznik 2.

10.Odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące konkursu udzielą nauczycielki:

załączniki