Grupa 03

,,Mała książka- wielki człowiek.”

paź 14, 2021 | Grupa 03

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu przystąpiła do akcji „Mała książka – wielki człowiek”. Jest to akcja organizowana przez Instytut Książki i służy upowszechnianiu czytelnictwa.

Wypożyczalnia dla Dzieci przy ul. Piłsudskiego 12 oraz wszystkie filie biblioteczne czekają na dzieci z roczników 2015-2018.

Każdy przedszkolak, który odwiedzi naszą bibliotekę i zgłosi chęć udziału w akcji, otrzyma w prezencie książkę „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania 

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.

 

Zapraszamy dzieci, które już są  czytelnikami oraz oczywiście wszystkie te, które chcą nimi zostać.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52