Archiwum-2022-Grupa 09

Mamo! Tato! Jestem Przedszkolakiem!

maj 27, 2019 | Archiwum-2022-Grupa 09

Dzień 8 kwietnia na długo zostanie w pamięci dzieci i ich rodziców. Tego dnia odbyła się ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.  Dzieci przedstawiły rodzicom program artystyczny. Były więc wiersze, piosenki, gra na instrumentach i tańce. Po uroczystym ŚLUBOWANIU, aktu pasowania dokonała Pani Wicedyrektor Małgorzata Pilarska. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i medal. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny tort i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Naszym kochanym przedszkolakom życzymy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą dobro oraz wiele pozytywnych doświadczeń.