„Marzycielska poczta”

paź 22, 2020 | Grupa 07

Przedszkolaki z grupy VII wzięły udział w akcji „Marzycielska Poczta”, która polega na wysłaniu tradycyjnych listów, kartek do chorych dzieci z Polski.

Na początku dzieci zapoznały się z profilem Szymona, który  24 października obchodzi urodziny. Z tej okazji w pracy grupowej dzieci ozdabiały kartkę urodzinową. Następnie wszyscy z wielkim zaangażowaniem zabrali się do malowania obrazków, z których powstała książka o zwierzętach. Kartka i książka powędrowała do Szymona, mamy nadzieję, że niespodzianka dotrze na czas. Cieszymy się, że tak małe gesty mogą sprawić komuś radość.