Grupa 07

„Marzycielska poczta”

paź 22, 2020 | Grupa 07

 

Przedszkolaki z grupy VII wzięły udział w akcji „Marzycielska Poczta”, która polega na wysłaniu tradycyjnych listów, kartek do chorych dzieci z Polski.

Na początku dzieci zapoznały się z profilem Szymona, który  24 października obchodzi urodziny. Z tej okazji w pracy grupowej dzieci ozdabiały kartkę urodzinową. Następnie wszyscy z wielkim zaangażowaniem zabrali się do malowania obrazków, z których powstała książka o zwierzętach. Kartka i książka powędrowała do Szymona, mamy nadzieję, że niespodzianka dotrze na czas. Cieszymy się, że tak małe gesty mogą sprawić komuś radość.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52