Archiwum-2023-Grupa 08

Miód, miodek….

maj 20, 2020 | Archiwum-2023-Grupa 08

„Miód”

Witajcie kochani. Dzisiaj, jak zwykle zaczniemy zabawę od rozruszania naszego ciała. Kliknijcie w link poniżej i naśladujcie pokazywane ruchy.

Wiemy już dużo o wyglądzie, życiu pszczoły oraz jej pracy. Mamy nadzieję, że poprzednie zajęcia przekonały Was, że to bardzo pożyteczny owad. Dzisiaj spróbujemy się dowiedzieć co szkodzi pszczołom. W tym celu zapraszamy Was do obejrzeniu kolejnego odcinka filmu.

Jeśli macie ochotę to pobawcie się z rodzicami w pieczenie ciasteczek. Przy okazji spróbujcie przyjrzeć się uważnie jaki kolor ma miód, powąchajcie jak pachnie, no i oczywiście koniecznie sprawdźcie jak smakuje 🙂 Smacznego

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty online dla dzieci i rodziców na temat „Historii pszczół”,
które odbędą się już dzisiaj o godzinie 18.00.
Szczegółowe informacje znajdziecie klikając w poniższy link: