Niech żyje bal!!!

lut 3, 2021 | Grupa 11

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą,gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczająca im wielu przeżyć i radości. Tak też było w środę, 03 lutego, kiedy to w naszym przedszkolu grupa II miała swój pierwszy przedszkolny bal karnawałowy. Na balu pojawiły się: księżniczki, pająki, superman, spiderman, pirat, Marshall, jednorożec, muszelka, Elsa, strażak oraz Śnieżka. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno😉. Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów było bardzo wesoło i kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia😊.

rpt