sty 10, 2021 | Grupa 11

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość rozpoczęła się od powitania Pani Dyrektor, a następnie przedstawienie krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały z uśmiechami na twarzach swoje umiejętności- dając tym samym dowód, jak dużo potrafią. Były więc: wierszyki, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczystą przysięgę, w której zgodnie się bawić, zjadać wszystko z talerzyka oraz kochać swoje Panie😉. Po złożonej przysiędze Pani Dyrektor za pomocą kredki dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. ŻYCZYMY WAM SAMYCH RADOSNYCH CHWIL SPĘDZONYCH W PRZEDSZKOLU!