Grupa 01

Pisanki, pisanki jajka malowane

mar 31, 2021 | Grupa 01

 

  1. Dzień dobry 🙂 Dzisiaj będzie piękny dzień.

         Troszkę ruchu na dobry początek

  1. „Kącik małego przyrodnika”
  • Wysiewanie nasion rzeżuchy na mokrej wacie/ wysiewanie owsa w pojemnikach z ziemią. Umieszczenie pojemników na parapecie w nasłonecznionym miejscu. Może pochwalicie się za tydzień co Wam wyrosło ?:) Rodziców proszę o pomoc i zrobienie zdjęcia oraz wysłanie go na grupę.

   3.Ćwiczenia oddechowe: „ Żółte kurczaki”

  • Dziecko trzyma w otwartej dłoni sztucznego kurczaczka lub inny lekki przedmiot i dmucha w niego tak, aby spadł z dłoni.

   4. „Domowe pisanki” praca plastyczna w innym wydaniu 🙂 Proszę abyście w wolnej chwili spróbowali w domu ułożyć dużą pisankę z rzeczy dostępnych ” pod ręką”. Pamiętajcie że pisanki mają zdobienia. Ozdóbcie swoje domowe pisanki wg własnego pomysłu. Może wykorzystacie resoraki? a może kolorowe klocki? co powicie na kapcie?:) Czekam na Wasze pomysły i zdjęcia 🙂

5. ” Część wspólna” zabawa na spostrzegawczość. Odszukajcie proszę dwie pisanki które coś ze sobą łączy, które mają coś wspólnego, mogą mieć np wspólny tzn taki sam kolor, mogą mieć taki sam wzór lub element wzoru.

 karty pracy 5157

6. Na koniec nasza ulubione piosenka. Mam nadzieję że niebawem zatańczymy ją znowu razem 🙂

Pozdrawiam Was cieplutko p.Karolina 🙂 a teraz ustawiamy się do piosenki

 


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52