Przedszkolaki u fryzjera.

lut 27, 2020 | Grupa 07

W ramach zajęć „Poznajemy zawody” gościliśmy w naszej grupie Panią Aleksandrę, mamę Olusia, która opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, pokazała swoje narzędzia i urządziła dzieciom mały pokaz pracy fryzjera, co wywołało mnóstwo emocji. Ponadto zaprezentowała atrybuty fryzjera: różnego rodzaju grzebienie, szczotki, nożyczki, suszarkę, prostownicę, lokówkę, maszynkę do włosów i wiele innych. Następnie zaplotła wszystkim dziewczynkom piękne warkocze. Wszystkie przedszkolaki zamieniły się potem we fryzjerów i tworzyły fantazyjne fryzury z papieru. Bardzo dziękujemy pani Oli za wizytę.