Aktualności

RAZEM NA ŚWIĘTA

gru 22, 2020 | Aktualności

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta”. Celem inicjatywy jest zachęcanie do niesienia pomocy, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, czas radości i wzajemnej życzliwości. W grupach podjęto szereg działań polegających na dzieleniem się dobrem. Dzieci w ramach akcji wykonały kartki świąteczne z życzeniami dla  swoich bliskich oraz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Przyjaźni” w Radomiu. Przedszkolaki z zaangażowaniem wykonały ozdoby świąteczne dla przyjaciół. Dzięki wzajemnej życzliwości możemy sprawić, aby Święta Bożego Narodzenia stały się jeszcze piękniejsze i radośniejsze.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52