Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU pt. „BOŻONARODZENIOWY SPACEREK PO PARYŻU”

sty 14, 2022 | Aktualności

WYNIKI II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„BOŻONARODZENIOWY SPACEREK PO PARYŻU”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że II Ogólnopolski konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowy spacerek po Paryżu” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za nadesłanie przepięknych prac i za udział w naszym konkursie.
            Na konkurs łącznie wpłynęło 77 prac z całej Polski. Komisja stwierdziła,
że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik oraz pomysłowością. Biorąc pod uwagę umiejętności łączenia technik, środków i materiałów plastycznych, estetykę wykonanej pracy oraz umiejętność uchwycenia istotnych walorów komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Hanna Depczyńska, Tarnów
II miejsce: Jędrzej Kamiński, Przedszkole Publiczne nr 25 w Radomiu
III miejsce: Maja Sokólska, Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 4 w Białymstoku

Dodatkowo jury postanowiło nadać wyróżnienia dla prac:

Gabriel Rzeszot, Przedszkole Publiczne nr 12 w Radomiu                                                                                Grzegorz Kuczyński, Samorządowe Przedszkole przy Zespole Oświatowym w Polskowoli                                    Maria Kowalczyk, Przedszkole Publiczne nr 10 im Jana Brzechwy w Radomiu

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie, które wyślemy na podane adresy e-mail.

Dziękujemy za udział w konkursie 🙂