Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu „Dobranocki z dawnych lat”

gru 4, 2020 | Aktualności

4 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu plastycznego „Dobranocki z dawnych lat”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu. Konkurs odbył się drogą on – line. Celem konkursu było rozwijanie wśród dzieci inwencji twórczej poprzez poszukiwanie różnorodnych form plastycznych oraz popularyzowanie dobrych dobranocek z morałem.

Bajki cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci, towarzyszą im od najmłodszych lat, rozweselają, bawią, a także uczą, przekazują ważne prawdy życiowe.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie prac konkursowych. Dzieci wykonały różne postacie z „Dobranocek dawnych lat”. Dużym zainteresowaniem cieszy się Pszczółka Maja, Krecik, Smerfy, Bolek i Lolek, Muminki, Miś Uszatek.
Spośród zgłoszonych do konkursu zdjęć przedstawiających konkursowe prace jury wyłoniło następujących laureatów:

Grupa wiekowa 3-4 latki
I miejsce Adam Krawczyk, lat 4
II miejsce Ala Marjańska, lat 4
III miejsce Nina Bzducha, lat 4

Wyróżnienia:
Nikola Michałek, lat 4
Lena Poneta, lat 4

Grupa wiekowa 5-6 latki
I miejsce Lena Zacharska, lat 5
II miejsce Gabriela Kacprzak, lat 5
III miejsce Aleksander Tkaczyk, lat 6

Wyróżnienia:
Jak Kacprzak, lat 7
Ola Śledź, lat 5

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.
Serdecznie gratulujemy.