Grupa 07

Spacer po górach.

cze 26, 2020 | Grupa 07

Witajcie kochani. Wybierzemy się dziś na wędrówkę po górach. Proszę zapoznaj się z filmem jak bezpiecznie można odpoczywać w górach.

 

Czas na zabawę ruchową „Na górskim szlaku”. Razem z rodzicami zbuduj tor przeszkód imitujący górski szlak. Podczas jego pokonywania mogą pojawić się przeszkody, np. przejście po kamieniach, skok przez kałuże (obręcze), przejście przez kładkę nad strumykiem (kładka ułożona z gazet ), wąska ścieżka (długi sznurek / skakanka).

Proszę połącz kreseczki i pomaluj obrazek.

lody

Zachęcam Was przedszkolaki do ułożenia puzzli.

https://puzzlefactory.pl/pl/puzzle/graj/dla-dzieci/254242-wakacje-puzzle-4-elementowe

https://puzzlefactory.pl/pl/puzzle/graj/dla-dzieci/249033-dzieci-na-morzu

Słonecznego dnia.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52