„Spacerkiem po Paryżu” – wyniki I ogólnopolskiego konkursu plastycznego

cze 7, 2021 | Aktualności

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„SPACERKIEM PO PARYŻU”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Ogólnopolski konkurs plastyczny „Spacerkiem po Paryżu” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za nadesłanie przepięknych prac i za udział w naszym konkursie.
            Na konkurs łącznie wpłynęło 42 prace z całej Polski. Komisja stwierdziła,
że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik oraz pomysłowością. Biorąc pod uwagę umiejętności łączenia technik, środków i materiałów plastycznych, estetykę wykonanej pracy oraz umiejętność uchwycenia istotnych walorów komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

I miejsce: Zuzanna Wielec, Przedszkole w ZS w Sadkowicach
II miejsce: Cyprian Łoziński, Przedszkole Publiczne w Woli Rzędzińskiej
III miejsce: Alicja Rogala, Przedszkole Samorządowe w Zakrzewie

Dodatkowo jury postanowiło nadać wyróżnienia dla prac:

Klary Skoczylaś, Przedszkole Publiczne nr 12 w Radomiu
Szymona Dłużniakiewicza, Przedszkole nr 54 „Fantazja” w Gdańsku
Marcela Michalskiego, Przedszkole Publiczne nr 8 w Radomiu
Aleksandry Kromer, Prywatne Przedszkole „Bajkowa kraina” w Białymstoku

Nagrody i dyplomy dla zwycięzców zostaną przesłane pocztą. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie, które wyślemy na podane adresy e-mail.

Dziękujemy za udział w konkursie 🙂

)