Archiwum-2020-Grupa 10

Wycieczka gr X do Mini Zoo „Leśne Zacisze”

cze 13, 2019 | Archiwum-2020-Grupa 10

Dnia 6 czerwca dzieci z grupy X wybrały się na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „Leśne Zacisze” w Lisowie. Na początku dzieci zwiedzały Mini Zoo. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć m.in.: zebry, antylopy, szopy, skunksy, wielbłąda, owce, kozy, kuce, pawie, bażanty, papugi. Dzieci dowiedziały się wiele ciekawostek   o zwierzętach i ptakach. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami dostarczył im wiele radości.

Po zwiedzeniu Mini Zoo przedszkolaki udały się na poczęstunek – kiełbaskę z grilla. Po zregenerowaniu sił czekała na nich jeszcze jedna atrakcja. Dzieci radosnymi okrzykami wbiegły na ogromny plac zabaw, gdzie mogły robić to, co najbardziej lubią. Miały okazję skorzystać z trampoliny, basenu z piłkami, karuzeli, parku linowego, a nawet zagrać w kręgle, warcaby czy szachy. Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.:)