Aktualności

Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ,,BROWN BEAR, BROWN BEAR, WHAT DO YOU SEE?’’

lut 10, 2023 | Aktualności

Z radością informujemy, że II ogólnopolski konkurs plastyczny został rozstrzygnięty 🙂

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za wspaniale wykonane prace. Nauczycielom pragniemy podziękować za opiekę artystyczną i zaangażowanie w rozwijanie twórczości  i uzdolnień artystycznych dzieci. Wyłonienie najlepszych było ogromnie trudnym wyzwaniem dla naszej komisji konkursowej. Głównym kryterium przy ocenie nadesłanych do nas prac była samodzielność ich wykonania.
Poniżej prezentujemy wyniki:

• I miejsce: Alicja Żuchlińska, Gminne Przedszkole ,,Wróżka” w Białych Błotach-Filia w Zielonce.
  • II miejsce: Iga Grochala, Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 w Opolu.
  • III miejsce: Zofia Sobczak, Przedszkole Miejskie nr 66 w Łodzi.
  • Wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, pamiętając, że sam udział w konkursie jest wygraną. Życzymy dalszych sukcesów.
    Zgodnie z regulaminem konkursu dyplomy i nagrody rzeczowe dla laureatów oraz autorów wyróżnionych prac zostaną wysłane pocztą.

Dyplomy dla pozostałych uczestników zostaną przesłane drogą mailową w ciągu dwóch tygodni.

(pytania proszę kierować na adres mailowy: m.stawczyk@pp19.radom.pl e.stawczyk@pp19.radom.pl)

Ewa Stawczyk

Marta Stawczyk