Wyniki Regionalnego Konkursu Plastycznego

maj 11, 2020 | Aktualności

,,Super miś Piotrusia zwycięzcą konkursu na projekt Maskotki Paraolimpiady”

Miś zaprojektowany przez Piotra Kazimierskiego wygrał Regionalny Konkurs Plastyczny na Projekt „Maskotki Paraolimpiady przedszkolaków Mali Giganci” organizowany przez Przedszkole Publiczne nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi w Radomiu.

Zgodnie z regulaminem 7 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na pracę plastyczną dotyczącą wizerunku maskotki Paraolimpiady przedszkolaków, która odbywa się podczas Radomskich Dni Godności.W konkursie udział wzięły dzieci i młodzież z terenu Gminy Miasta Radomia. Zwycięzcą okazał się Piotr Kazimierski z Przedszkola Publicznego nr 22 im. Hanny Łochockiej w Radomiu. Projekt chłopca stanie się inspiracją do wykonania oficjalnej maskotki Paraolimpiady przedszkolaków ,,Mali Giganci”.

Jury dodatkowo wyróżniło 4 prace ich autorzy otrzymają informacje droga e-mail.

Zwycięzcę i wyróżnionych zapraszamy po odbiór nagród od 18 maja w budynku Przedszkola Publicznego nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Batalionów Chłopskich 18 w Radomiu.

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłanie przepięknych prac plastycznych.