Archiwum-2021-Grupa 11

zielona przyjaciółka bociana

kw. 24, 2020 | Archiwum-2021-Grupa 11

• „ Zielona przyjaciółka bociana”- wykonaj żabę, pomaluj farbą na kolor zielony rolkę papieru, wytnij i doklej łapy i język może być z tasiemki,( jeśli nie masz wytnij cienki czerwony pasek z papieru kolorowego),doklej na końcu języka przysmak żaby; zwróć uwagę na dokładne pomalowanie rolki papieru. Udanej zabawy.

• „Owady”- zabawa ruchowa bieżna- na hasło: „Owady latają”- dzieci poruszają się- (ręce to skrzydła, wydają odgłosy jak owady), kiedy usłyszą kolejne hasło podane przez rodzica” Żaby”-dzieci stają bez ruchu; doskonalenie umiejętności współpracy z rówieśnikami.